خانه / اندروید / بازی های مود شده / تفننی / بازی موتوری مود شده
برای خرید کلیک کنید

بازی موتوری مود شده

بازی موتوری مود شده
۳٫۸ (۷۶٫۲۵%) ۱۶ نظر

نسخه : ۱٫۱۸۹٫۰
دسته : مسابقه ای
حجم : ۵۷ مگابایت

بازی موتوری یک بازی خاص … در این بازی شما نقش یک موتوری را دارید که باگشت زدن در شهر پولی در میاورد … شما در این بازی میتوانید کار های مختلفی انجام دهید مانند ترساندن مردم ، موتور سواری در پیاده رو ، و یک ویژگی عالی آن دیالوگ های زیباست…

توضیحات خارج از سایت

توضیحات خارج از سایت

جدیدترین نسخه یکی از محبوب ترین بازی های ایرانی برای گیمرهای اندرویدی است. اگر شما هم از دوست داران بازی های ایرانی در گوشی اندرویدی هستید و دوست دارید اوقات فراغت خود را با بازی های وطنی و کاملا فارسی سر کنید ، پیشنهاد می کنیم بازی موتوری را به هیچ وجه از دست ندهید ! در این بازی ، شما به حال و هوای قدیمی تهران دهه ۶۰ برمیگردید. جایی که مدل موها ، لباس ها ، وسایل نقلیه ، فرهنگ و … در مقایسه با امروز تفاوت بسیاری

داشت. اکنون در دوره ای قرار داریم که پیشرفت چشم گیر بازی های دستگاه های قبل حمل بر کسی پوشیده نیست و دیگر همانند دهه قبل برای تجربه یک بازی گرافیکی ، حتما نیازی به کامپیوتر یا کنسول نیست ! در حال حاضر تنها می توانید با دارا بودن یک گوشی اندرویدی معمولی ، بسیاری از بازی های پیشرفته را نصب و از آنان لذت ببرید. همزمان با پیشرفت بازی سازان و توسعه دهندگان قدرتمند غیر ایرانی ، توسعه دهندگان ایرانی نیز از این غافله عقب نمانده و عناوین متعددی را عرضه داشته اند. یکی از این بازی ها ، بازی موتوری است ، یک بازی هیجان انگیز که موتور سواری جالبی را در سبک و سیاق دهه ۶۰ برای شما به تصویر می کشد.

اکثر کاراکتر های طراحی شده در این بازی ، دارای وضع ظاهری بسیار مشابه با جوانان دهه ۶۰ می باشند. به عنوان مثال سیبیل های بلند و پر پشت ، موهای فرفری و بلند و وضع ظاهری مشابه لوتی های دوران قدیم از جمله ویژگی هایی است که در ظاهر کاراکترهای این بازی به چشم می آیند. با یک بررسی دقیق تر می توانیم به صدای جالب و هیجان انگیز این بازی اشاره کنیم ! ادبیات قدیمی و استفاده از کلماتی همچون داداش ، عشقی ، عجب غلطی خوردیم (در حین تصادف ها) و … ، هیجان و محیط خنده داری را برای شما در حین بازی فراهم می آورند. این بازی به صورت ۲ بعدی بوده و به شما این امکان را می دهد که با موتورهای زمان قدیم و دهه ۶۰ ، به رانندگی و موتور سواری در خیابان های تهران بپردازید و مردم آزاری کنید.

هربار به شما مأموریت هایی محول می شود که می توانید به کمک آنان امتیازهای خود را افزایش دهید. البته مراقب باشید ! چرا که با تصادف کردن سریعاً اعلامیه فوت کاراکتر بازی با طراحی بسیار جالبی برایتان نمایان خواهد شد !

دانلود نسخه مود شده
مود شده در:

تیم الیت |EliteTeam

درباره ی مدیرسایت

هر چیزی را انتخاب نکن به خودت احترام بگذار...

همچنین ببینید

بازی هی تاکسی طهران ۱۳۲۰ مود شده – الیت تیم

بازی هی تاکسی طهران ۱۳۲۰ مود شده – الیت تیم۴٫۳ (۸۵٫۷۱%) ۱۴ نظر اگر با …

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است