خانه / اندروید / بازی های مود شده / تفننی / بازی مسابقه زرنگا مود شده – الیت تیم
برای خرید کلیک کنید

بازی مسابقه زرنگا مود شده – الیت تیم

بازی مسابقه زرنگا مود شده – الیت تیم
۳ (۶۰%) ۳ نظر

نسخه : ۱٫۱۸٫۰
دسته : تفننی
حجم : ۴۲ مگابایت

در بازی مسابقه زرنگا شما به صورت آنلاین با رقیب های مختلف مسابقه میدهید …. این بازی در اصل همون مارو پله خودمونه اما با هیجان بیشتر …. این بازی رو از دست ندید!

توضیحات در بازار

توضیحات در بازار

«مسابقه زرنگا» یه جورایی شبیه مارپله سابقه. فقط به جای مهره های پلاستیکی قیفی شکل؛ خود آدما روی صفحه هستند و از مار و پله هم خبری نیست. به جاش جعبه های جورواجور داریم. وقتی وارد یه خونه ای بشید که توش جعبه هست، میتونید در اون جعبه رو باز کنید و از محتویاتش استفاده کنید. بعضی جعبه ها کمکتون میکنن و جلو میندازنتون. بعضی ها هم نگهتون میدارن یا پرتتون میکنن عقب. با بعضی از جعبه هاتون هم میتونید یکی از رقیباتون رو بزنید و عقب بندازیدش تا دیگه از اون به بعد ازتون حساب ببره.

 

شده تا حالا توی ماروپله یه تاس کوچیک بخواید و نیاد؟ یا بخواید ۶ بیارید، ولی هر کاری میکنید نمیاد؟ توی مسابقه زرنگا ۳ جور تاس داریم که شما رو به هدفتون نزدیکتر میکنه. میتونید تاس ها رو قبل از بازی بخرید و با خودتون ببرید توی بازی یا این که ممکنه توی بازی پیداش کنید. در هر دو صورت کمکتون میکنه که بازی رو ببرید.

 

میتونید به دو صورت آنلاین و آفلاین بازی کنید. تو بازی آنلاین با بقیه کسایی که مسابقه زرنگا رو دارن و تو خونه هاشون نشستن رقابت میکنید. ولی توی بازی آنلاین میتونید با دوستاتون روی یه گوشی یا تبلت نوبتی بازی کنید و حال کنید.

 

توی «مسابقه زرنگا» رفاقت رو فراموش کنید و دوستاتونو تا جا داره بزنید. چون اول شدن خیلی حال میده و تازه کلی جایزه خوب هم داره.

دانلود نسخه مود شده
مود شده در الیت تیم

درباره ی مدیرسایت

هر چیزی را انتخاب نکن به خودت احترام بگذار...

همچنین ببینید

بازی هی تاکسی طهران ۱۳۲۰ مود شده – الیت تیم

بازی هی تاکسی طهران ۱۳۲۰ مود شده – الیت تیم۴٫۳ (۸۵٫۷۱%) ۱۴ نظر اگر با …

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است